Jak to fungujeVítejte na našem portálu živávzpomínka.cz

Tento portál vznikl za účelem uctění vzpomínky na naše zesnulé blízké a přátele. Na živé vzpomínce zůstane uchována Vámi sepsaná vzpomínka pro další generace. Vytvořte zesnulému profil, kde budete psát jeho životní příběh, aby i mladší generace, které neměly možnost tohoto člověka poznat, věděly, jaký skutečně byl a čeho v životě dosáhnul. Můžete přidávat fotografie i videa, a zvěčnit tak neopakovatelné chvíle strávené s milovaným člověkem.

Jediné, co pro to musíte udělat je registrovat se, což zvládnete jen v pár jednoduchých krocích dle tohoto návodu:

1. Registraci provedete zde
2. Jakmile vyplníte všechny povinné registrační údaje, na Vámi zadaný email dorazí žádost o potvrzení.
3. Kliknete na odkaz v emailu.
4. Nyní již budete registrováni na našem portálu a můžete vkládat své vzpomínky na milované zesnulé, přidávat fotografie nebo videa.
5. Po vložení zesnulého se Vám automaticky vytvoří QR kód ve formátu PDF. Při sejmutí kódu mobilním telefonem, či jiným přístrojem se zobrazí veškeré informace, které k zesnulému vložíte. Tento QR kód lze umístit na náhrobek zesnulého, aby tak i ostatní mohli zjistit, jak výjimečný daný člověk byl. V případě zájmu Vám tento QR kód můžeme vytisknout na speciální fólii, kámen, sklo, plíšek, či jiné vhodné materiály pro umístění na náhrobek. Výroba QR kódu je zpoplatněná dle platného ceníku.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.