O násSpolečně s Vámi zaznamenáme životní příběh Vašeho blízkého zesnulého.

Živá vzpomínka – kdo žije v mysli svých milovaných neumřel, jen je daleko. Mrtev je ten, kdo je zapomenut. Pojďte zaznamenat příběh Vašeho blízkého a kdykoli si zavzpomínat a prohlédnout fotografie či zapálit svíčku.

Není mnoho možností, jak zviditelnit vzpomínku na své blízké, kteří už nejsou mezi námi a uctít tak jejich památku, poslat jim poslední pozdrav a kdykoli se zasnít nad jejich živou vzpomínkou.

Když někdo z našich milujících odejde, stane se našim denním tématem potřeba o nich hovořit co nejvíce a kdykoli, vylít si srdce, vyplakat se, dát si do rámečku fotografii a zapálit svíčku na jeho hrobečku, to vše děláme za účelem zachovat jejich památku stále živou a s námi. Můžeme Vám ze vzpomínky v srdci zprostředkovat virtuální živou vzpomínku a to pro všechny zesnulé.

Výstižným způsobem lze vzpomínku písemně zobrazit na webové stránce živé vzpomínky, přiložit fotografie a sepsat na co si vzpomenete, ať si Vaši vzpomínku mohou přečíst i další generace a může být živou vzpomínkou na Vašeho blízkého nejen pro Vás, ale pro všechny, kteří teskní za milovaným člověkem.

Odkaz na živou vzpomínku může být zobrazen pomocí QR kódu na pomníku, hrobu, lavičce, stojanu či kameni. QR kód je k dispozici v kameni nebo kovu, které jsou značně odolné vůči klimatickým podmínkám či jiným formám poškození, QR kód na hrobečku nemá vliv na estetický vzhled hrobečku. Volba zobrazení je jen na Vašem rozhodnutí a se vším jsme Vám nápomocni poradit. QR kód je virtuálně vázaný přímo na text, který si sami zadáte na webu živé vzpomínky a nabízí uživatelům možnost kdykoli nahlédnout a přečíst si vzpomínku pozůstalých, zavzpomínat prostřednictví živé vzpomínky na jedinečného člověka a případně si prohlédnout fotografie a video.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte